KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12898291
nr 1289 8291
Tycho Ödberg
(1865-1943), Sverige
Oljemålning, Möja. Signerad, daterad 1926. Olja på duk, 37x51 cm, oramad
Tycho Ödberg, svensk bildkonstnär född 1865, död 1943.
måndag 18 november 2019
kl 20:32:50